Kolejne zmiany

Utworzono: sobota, 14, listopad 2009 Drukuj E-mail

Po ponad prawie roku przerwy prac nad serwisem, dziś 14 listopada 2009 roku na stronie www.wromanek.info zapanowały zmiany. Czemu trwało to tak długo? Związane to było z moim wyjazdem do USA przez który musiałem zaliczyć sesje wcześniej. W związku z wcześniejszą sesją większość czasu poświęcałem uczelni. Następnie był pobyt w Stanach Zjednoczonych (3 miesiące) 11 tygodni pracy na Camp Hi-Rock i ponad dwa tygodnie zwiedzania Ameryki. Wyjazd organizowała firma Camp Leaders Poland którą szczerze polecam! Wkrótce w galerii umieszczę kilka zdjęć z USA.

Wracając do zmian na stronie jak widać zmienił się wygląd... mam nadzieję że na lepszy. Usunąłem komentarze które nie były dla mnie wygodną formą interakcji z czytającymi. W zamian za komentarze uruchamiam na stronie mini forum gdzie początkujący oraz zaawansowani mogą zadawać pytania - włączcie się w działanie forum ja nie jestem w stanie odpisywać na maile lub komentarze wszystkich początkujących którym coś nie działało. Jednak będę starał się brać czynny udział w działaniu forum, jeśli projekt zostanie zaakceptowany oczywiście.

Na forum powstał również dział dotyczący strony i forum tam możecie zgłaszać wszelkie uwagi i propozycje dotyczące działania strony.

Odsłony: 2256