JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL - naprawa

Kategoria: Porady Joomla! Utworzono: niedziela, 15 listopad 2009 Opublikowano: niedziela, 15 listopad 2009 Wojciech Romanek Drukuj E-mail

Zauważyłem iż wiele osób po aktualizacji serwisu do Joomla 1.5.15 ma problem z wyświetlaniem pod listą artykułów napisu JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL. Wygląda to np tak jak na obrazku poniżej:

Dlaczego po aktualizacji Joomla tak się stało? Otóż nie wszyscy zauważyli że na stronie Polskiego Centrum Joomla udostępniono nowe pliki językowe dedykowane dla najnowszej wersji. Wystarczy pobrać pliki językowe i zaktualizować je na swojej stronie. Po takiej aktualizacji wszystko wraca do normy.

Jeśli jeszcze nie dokonałeś aktualizacji z Joomla 1.5.14 do Joomla 1.5.15 możesz dokonać tego używając Joomla_1.5.14_to_1.5.15-Stable-Patch_Package_pl (paczka już nie dostępna do pobrania) - gotowej paczki wraz z językiem polskim, dzięki czemu aktualizacja będzie krótsza ponieważ aktualizacja skryptów jak i języka zawarta jest w jednej paczce.

Ważne: Paczka aktualizacyjna prawidłowa jedynie dla Joomla 1.5.14 jeśli wersja Joomla jaką posiadasz jest niższa musisz użyć wcześniej innych plików aktualizacyjnych odpowiednich dla Twojej wersjii Joomla!

Odsłony: 6263