Środowisko testowe

Kategoria: Uncategorised Utworzono: poniedziałek, 06 marzec 2017 Opublikowano: poniedziałek, 06 marzec 2017 Wojciech Romanek

Temat pojawił się dość z nienacka. Czemu? Otóż, do tej pory uważałem, że posiadanie środowiska testowego jest czymś oczywistym i że nikt przy zdrowych zmysłach nie próbuje wprowadzać zmian na środowisku produkcyjnym. Oczywiście się myliłem. W czasach kiedy stworzenie strony internetowej, forum czy sklepu internetowego to kwestia instalacji jednego z wielu CMSów nasza czujność spada.

Czytaj więcej: Środowisko testowe

Kontakt

Kategoria: Uncategorised Utworzono: sobota, 26 marzec 2016 Opublikowano: sobota, 26 marzec 2016 Wojciech Romanek

Jeśli uznasz, że moja wiedza i doświadczenie będą wartościowe w projekcie, który realizujesz lub planujesz realizować - napisz lub zadzwoń. Jeśli będę w stanie pomóc to z pewnością zostaniesz o tym poinformowany kiedy oraz w jakim zakresie jestem w stanie pomóc. Jeśli nie będę miał czasu lub jeśli temat w którym będziesz oczekiwał pomocy będzie mi obcy, to z pewnością bez zbędnego przeciągania, poinformuję Cię o tym. Natomiast jeśli znam osobę lub firmę, która zajmuje się tematem, którym jesteś zainteresowany zarekomenduję Ci kontakt z odpowiednią osobą.

Wojciech Romanek

Adres e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Skype:  wojciech.romanek3
Telefon:  +48 694 696 709

 

Pozycjonowanie - słowa kluczowe i backlinki

Kategoria: Uncategorised Utworzono: środa, 11 luty 2009 Opublikowano: środa, 11 luty 2009 Wojciech Romanek
Jeśli trafiłeś do tego artykułu to napewno tworzysz strony internetowe lub jesteś zainteresowany ich tworzeniem. Tworząc stronę internetową mamy nadzieję, że będzie ją odwiedzać wiele osób. Często zależy nam na zgromadzeniu na swojej stronie społeczności która zajmuje się bliską nam dziedziną, czasami strony są tworzone jedynie dla zysku - takie strony zazwyczaj są dość kiepskie. W tym artykule postaram się podpowiedzieć Ci w jaki sposób zwiększyć ruch na swojej stronie, oraz uzyskać stosunkowo wysoką pozycję w wyszukiwarkach.

Czytaj więcej: Pozycjonowanie - słowa kluczowe i backlinki

MODX CMS - czy wart jest naszej uwagi?

Kategoria: Uncategorised Utworzono: czwartek, 03 grudzień 2009 Opublikowano: czwartek, 03 grudzień 2009 Wojciech Romanek

MODX CMSOstatnio błąkając się po sieci natrafiłem na stronę packtpub.com wydawnictwa które zajmuje się informatyką i wydaje wiele ciekawych książek między innymi o administracji oraz programowaniu dla Joomla! Każdego roku Packt organizuje konkurs dla systemów zarządzania treścią w roku 2006 pierwsze miejsce z wszystkich CMS'ów zdobył Joomla! Rok później zajął pierwsze miejsce w konkursie na najlepszy CMS stworzony w PHP.

Czytaj więcej: MODX CMS - czy wart jest naszej uwagi?

Chcesz nowe artykuły?

Kategoria: Uncategorised Utworzono: czwartek, 29 styczeń 2009 Opublikowano: czwartek, 29 styczeń 2009 Wojciech Romanek

Jeśli na pytanie odpowiedziałeś "tak" to jesteś jedną z wielu osób które trafiły na tą stronę z konkretnego powodu - JOOMLA. Prawdopodobnie tak jak ja jesteś zafascynowany tym Systemem Zarządzania Treścią. Jeśli czytałeś ten artykuł to wiesz, że w chwili obecnej jestem studentem. Dużo czasu zajmuje mi nauka zwłaszcza w okresie sesji... Jeśli chcesz aby powstawały kolejne artykuły dotyczące Joomla oraz innych tematów poruszanych przeze mnie na łamach strony proszę zmotywuj mnie! Aby mnie zmotywować są prawdopodobnie dwa sposoby:

1. Jeśli posiadasz własną stronę internetową, możesz na niej umieścić link do mojej strony.

<a href="http://www.wromanek.info" title="programowanie, joomla, c++">Tworzenie komponentów dla Joomla</a>

lub baner

<a href="http://www.wromanek.info" title="programowaniem, joomla, c++">
<img src="http://www.wromanek.info/templates/beez/images/logo.png" /></a>

2. Drugi sposób to dotacje... domenę już opłaciłem, w krótce kończy się ważność pakietu hostingowego. Jeśli uważasz że materiały znalezione na mojej stronie pomogły Ci, a stać Cię na jakąś drobną sumkę napewno będę wdzięczny! Jestem otwarty również na propozycje sponsoringu hostingu.

Z góry dziękuję za każde wsparcie i motywowanie mnie do dalszego rozwoju serwisu!

Czytaj więcej: Chcesz nowe artykuły?

Więcej artykułów…