Oferta

Analiza potrzeb - opowiedz mi o swoim biznesie a ja podpowiem Ci w jaki sposób wykorzystując (często darmowe) oprogramowanie zwiększyć produktywność.

  • informatyczne wsparcie w optymalizacji procesów,
  • oprogramowanie do zarządzania zasobami,
  • oprogramowanie ułatwiające kontakt z klientem,
  • oprogramowanie do zarządzania zamówieniami,
  • automatyzacja składania zamówień - daj klientowi możliwość samodzielnego złożenia zamówienia,

Projektowanie dedykowanych systemów informatycznych - jeśli uznamy, że żadne z dostępnych narzędzi nie spełnia Twoich wymagań funkcjonalnych lub finansowych, chętnie zaproponuję dedykowane rozwiązanie, które zaprojektuję i zbuduję z wykorzystaniem najnowszych technologii - takich, które będą najbardziej odpowiednie do rozwiązania Twojego problemu.

Integracja istniejących systemów informatycznych - jeśli w swojej firmie wykorzystujesz różne systemy informatyczne, mogę pomóc w ich integracji. Jeśli zauważyłeś, że Ty lub Twoi pracownicy musicie wykonywać taką samą pracę podwójnie, np. przepisując dane z zamówień do systemów fakturujących lub uzupełniając stany magazynowe w SAP'ie oraz sklepie internetowym. Wszystkie tego typu problemy - w zależności od wykorzystywanych technologii jestem w stanie rozwiązać, zaproponować gotowe rozwiązania istniejące już na rynku lub zaproponować kontakt do odpowiedniej osoby.

Jesteś profesjonalistą branży IT, który potrzebuje wsparcia w konkretnej technologi? Poniżej znajdziesz informację o technologiach i językach programowania w których miałem okazję pracować wraz z subiektywnym podziałem na doświadczenie.

Języki programowania, technologie oraz narzędzia wykorzystywane w chwili obecnej:

Java, Spring Boot, SpringMVC, WildFly, WebStorm, Maven, MSSQL, MySQL, REST, Angular, JavaScript, HTML5, CSS3, Karma, d3.js, GIT, Elastic (Elastic Search, Logstash, Kibana), JSON, XML, JIRA, Stash, BitBucket, Confluence

Języki programowania, technologie oraz narzędzia wykorzystywane przez co najmniej rok:

JavaEE, GlassFish, NetBeans, C#.NET, SharePoint 2010, PHP, AngularJS, Joomla, JavaFX, MongoDB, Redis MySQL, Oracle Database, ActiveMQ, SOAP 1.2, Redmine, Subversion

Języki programowania, technologie oraz narzędzia które wykorzystywałem lub wykorzystuję bardzo rzadko:

Delphi, Pascal, C/C++, Assembler, Ada, Python, JDeveloper, TFS, RaspberryPI, ANT