Doświadczenie od 2012 roku

Kategoria: Portfolio Utworzono: czwartek, 23 kwiecień 2015 Opublikowano: czwartek, 23 kwiecień 2015 Wojciech Romanek

W związku z tym, że dawno nic nie pisałem a strona wciąż jest dostępna w sieci i od czasu do czasu ktoś na nią zagląda postanowiłem krótko opisać czy się zajmowałem lub czym się zajmuję obecnie. W styczniu 2012 roku zostałem zatrudniony w firmie 3Soft S.A. jako programista java. Przez ponad pół roku pracowałem na tym stanowisku tworząc od zera w zespole 6 programistów system wspierający call center firmy sprzedającej wycieczki.

Czytaj więcej: Doświadczenie od 2012 roku

Rekomendacje - Design-Joomla.pl

Kategoria: Portfolio Utworzono: poniedziałek, 14 marzec 2011 Opublikowano: poniedziałek, 14 marzec 2011 Wojciech Romanek

W ostatnich dniach otrzymałem kilka referencji od osób z którymi miałem przyjemność współpracować. Dziś prezentuję Państwu referencje otrzymane od Pana Andrzeja Herzberga - właściciela firmy Design-Joomla.pl. Z Panem Andrzejem miałem przyjemność współpracować w latach 2008/2009, w czasie tym miałem okazję zdobyć spore doświadczenie, dotyczące realizacji projektów związanych z Joomla.

Czytaj więcej: Rekomendacje - Design-Joomla.pl

Rekomendacje - A.M. Brzeziński

Kategoria: Portfolio Utworzono: środa, 02 luty 2011 Opublikowano: środa, 02 luty 2011 Wojciech Romanek

Poniżej prezentuję Państwu rekomendacje jakich udzielił mi Pan Artur Brzeziński z którym miałem przyjemność współpracować w roku 2010.

Czytaj więcej: Rekomendacje - A.M. Brzeziński

Rekomendacje - HR Executive

Kategoria: Portfolio Utworzono: czwartek, 10 marzec 2011 Opublikowano: czwartek, 10 marzec 2011 Wojciech Romanek

Poniżej prezentuję Państwu referencje jakich udzielił mi Pan Mariusz Krukowski z którym miałem przyjemność współpracować w roku 2010. Współpraca przebiegała jak najbardziej prawidło. Wszystkim życzę klientów tak profesjonalnie i rzetelnie podchodzących do współpracy.

Czytaj więcej: Rekomendacje - HR Executive

Przykłady rozszerzeń Joomla

Kategoria: Portfolio Utworzono: poniedziałek, 12 kwiecień 2010 Opublikowano: poniedziałek, 12 kwiecień 2010 Wojciech Romanek

Programiści mają utrudnioną sprawę prezentacji swoich umiejętności. W moim przypadku, większość dotychczasowych komponentów realizowana była na zamówienie indywidualne. Podejmując taką pracę zobowiązywałem się, że nie będę rozpowszechniał danego rozwiązania. Jako, że nie jestem w stanie zaprezentować Ci rozwiązań przeze mnie zrealizowanych. Zdecydowałem się na pokazanie kilku zrzutów. Następnym razem może nagram krótki filmik jak aplikacja działa.

Czytaj więcej: Przykłady rozszerzeń Joomla